PİMMS Group Yön. Kur. Bşk. Selahattin Aygüler

“Pimms Group olarak bütün fuarlarımızda Canapa kağıtlarını kullanıyoruz; çünkü yaptığımız testlerde boya tutuculuğu, sağladığı tasarruflar, değişik kalınlık ve ebatlarda ürünlerin olması bizim işimizi çok kolaylaştırıyor ve makinemizin satışına katkı sağlıyor. Bunun için son yıllarda hep Canapa kağıtlarını kullandık ve hatta yurtdışındaki bütün partnerlerimize de tavsiye ettik. Çünkü yerli üretim olarak Canapa’nın ihracatta da büyümelerinden gurur duyuyoruz”

 

Lami Tekstil / Şirket Ortağı Ali Yiğit EŞELİOĞLU

CANAPA, bugüne kadar bizim sadece kağıt tedarikçimiz değil, aynı zamanda önemli bir iş ortağımız oldu. Her zaman kendileriyle omuz omuza çalıştık. Kendileri ile aynı şehirde olmamız, hızlı tedarik ve servis alabilmemiz son derece önem taşıyor. Sadece kağıt ile ilgili değil, boya ya da kumaşta problem olduğunda da anında destek oluyorlar ve çok hızlı geri dönüş sağlıyorlar. Bu anlamda CANAPA bizim için  tüm dijital baskı zincirimizin en önemli parçalarından bir tanesi.”

 

İnci Halı / Şirket Sahibi Muhammed GÜLLÜK

“CANAPA ürünleri, boya sarfiyatında gerçekten çok verimli; diğer kağıtlara oranla %25 ila 30 arası daha fazla verimlilik sunuyor. Boyanın kumaşa aktarılması çok daha fazla, kağıt üzerinde boya tutunmuyor. Bu da renk canlılığını çok etkiliyor ve boya sarfiyatı açısından bize ekonomik olarak da katkı sağlıyor. Bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadan çalışmaya devam ettik; bundan sonra da kalitemizden taviz vermemek adına CANAPA ile devam edeceğiz.”

 

Fratelli Tasarım  / Şirket Ortağı Önder TURAN

“CANAPA ürünlerinin bize maksimum renk canlılığı ve her defasında renk tutarlılığı sunması bizim için çok önemli. Üstelik, istediğimiz profilleri oluşturarak kendi üretim düzenimizi rahatlıkla oluşturarak, optimum düzeyde boya sarfiyatı ile en yüksek kaliteyi alabilir hale geldik. CANAPA ile çalışmaya başladıktan sonra, müşteri memnuniyetimizin artması da bunun en önemli göstergesi.”

 

 

Eslem Dijital / Şirket Sahibi Musa KAHVECİ

“Kurulduğumuz ilk yıldan beri CANAPA ürünlerini kullanıyoruz; bunun en büyük sebebi ise CANAPA’nın Ar-Ge faaliyetlerine son derece önem vererek kendisini her daim yenilemesi ve geliştirmesi. Piyasanın farklı gramaj ve farklı maliyet taleplerine yanıt vermek amacıyla ürün gamını genişletmesi bizim için çok büyük bir avantaj sağladı. Böylelikle bizim de %100 oranında CANAPA ürünleri kullanmamızı sağladılar. Müşteri ilişkilerinde de CANAPA’dan çok memnunuz. Her daim kendilerine ulaşabiliyor, istediğimizde ürün tedarik edebiliyoruz.”

 

 

Hot Design / Şirket Sahibi Bekir YAŞAR

“Daha önce ithal kağıtlarda farlı ürün ve farklı baskı sonuçları ile ilgili pek çok sıkıntı yaşadık. CANAPA ürünlerinde ise, bugün aldığımız sonuçların aynısını iki sene sonra da almamız çok kolay. Fiyat ve kalite oranı açısından en iyi ürünü piyasaya sunuyorlar. En büyük avantajları ise, renk kalitesini maksimum seviyeye çıkartırken boya sarfiyatımızı minimum seviyeye indirmeleri. Bu açıdan bugüne kadar kullandığımız transfer kağıtları içerisinde en iyisinin CANAPA ürünleri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.”

 

Etico Testil / Dijital Baskı Sorumlusu Yusuf ASLAN

“Etiko olarak, dört yıldır CANAPA ürünlerini kullanıyoruz. Transfer kağıdında en çok dikkat ettiğimiz konu, her siparişimizde aynı sonucu alabilmemizi sağlayan aynı kağıtları tedarik edebilmemiz. Bu anlamda CANAPA’nın bizlere sunduğu kağıt tutarlılığı ve standart ürün yapısı çok kritik. Daha önceden, farklı markalar ile çalışırken her konteynırla gelen ürünün sunduğu renkler değişkenlik gösterirken, CANAPA ürünleri ile belli bir standardı yakalamış durumdayız.”